Vizsgaelnökség

1998-től vagyok érettségi vizsgaelnök.
2003-ban egy akkreditált Pedagógus továbbképzés keretében elvégeztem az érettségi vizsgaelnöki felkészítő-továbbképző tanfolyamot.

Az eddig eltelt időszakban sikerült széleskörű tapasztalatot gyűjteni, mert voltam érettségi vizsgaelnök:

  • nappalisoknál, levelezősöknél, pótérettségin,
  • gimnáziumban, szakközépiskolában, szakiskolában,
  • az Észak-magyarországi régió több városában, mindhárom megyéjében.

Minden évben izgatottan várom, hogy az idén hová “vezényelnek”!
Szeretném minél hamarább megismerni az érettségivizsgára jelentkezőket, az írásbeli dolgozataikat.

Az érettségi vizsgán arra vagyok kíváncsi, hogy mit tudnak a vizsgázók és nem arra, hogy mi a hiányosságuk!

Fontos feladatomnak tekintem az érettségi vizsga szakszerű megtartását, a vizsgabizottság törvényes működésének biztosítását!

A vizsgán emberséges, segítő légkört szeretnék teremteni!
Biztosítani annak a lehetőségét, hogy mindenki a tudása legjavát tudja nyújtani, leküzdje a vizsgadrukkját, azt produkálja amire valójában képes!

A mellékelt táblázat bemutatja, hogy eddig hol voltam érettségi vizsgaelnök.

A teljesített érettségi elnöki megbízások felsorolása

S. Intézmény neve A munkavégzés időpontja(szóbeli vizsgák időpontja)
1. Madách Imre Gimnázium Salgótarján
  1. június 15, 16, 17.
2. Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Szakközépiskola Eger
  1. június 19, 20, 21.

(levelezősök)

3. Mezőgazdasági Középfokú Szakoktatási Továbbképző és Szaktanácsadó Intézet Pétervására
  1. október 11.

(közismereti vizsgaelnök)

4. Bornemissza GergelySzakképzési Intézet Eger
  1. június 18, 19.
5. Szent László Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola Mezőkövesd
  1. június 17, 18.
6. József Attila SzakközépiskolaSzakiskola és Kollégium Gyöngyös
  1. október 25.

(pótérettségi)

7. Széchenyi IstvánSzakképző Iskola Mezőkövesd
  1. június 19, 20, 21.
8. Kanizsai DorottyaEgészségügyi Szakközépiskola Salgótarján
  1. június 15, 16.
9. Szentpáli IstvánKereskedelmi és VendéglátóSzakközépiskola és Szakiskola Miskolc
  1. június 22, 23, 24.
10. Eötvös József Középiskola Heves
  1. június 30, július 01.
11. Károly Róbert Kereskedelmi,Vendéglátóipari és IdegenforgalmiSzakképző Iskola Gyöngyös
  1. június 19, 20, 21, 22.
12. Bajza József Gimnázium és Szakközépiskola Hatvan
  1. június 19, 20, 21.
13. Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola Eger
  1. június 16, 17, 18, 19.
14. Kossuth Zsuzsa Gimnázium,Szakképző Iskola és Kollégium Eger
  1. június 14, 15, 16.
15. Egri Kereskedelmi, Mezőgazdasági, Vendéglátói Szakközép-, Szakiskola és Kollégium Eger
  1. június 21, 22, 23.
16. Helyszíne: Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Eger
  1. június 08, 09.

Testnevelés emelt szint

17. Helyszíne: Egri Dobó István Gimnázium Eger
  1. június 19, 20, 21. Előrehozott érettségi
18. Széchenyi István Római Katolikus Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola Hatvan
  1. június 19, 20, 21.
19. Helyszíne: Andrássy György Katolikus Közgazdasági Szakközépiskola Eger
  1. november 9, 10.

Testnevelés emelt szint

20. Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet Eger
  1. június 16, 17, 18.

KAPCSOLAT Secured By miniOrange